Дацько Аркаша. Майбутній гросмейстер веде гру на життя з хворобою.

nullДо дитячого відділення поступив на лікування 11-річний хлопчик Аркадій. Родина Дацько не звичайна. Батьки хлопчика інваліди дитинства ІІ групи (ДЦП). Отримують мінімальну пенсію в розмірі 550 гр. Мама не працює. Тато працює на місцевому заводі різноробочим, отримує мінімальну зарплату. Загальний дохід в місяць не перевищує 2 тисячі гривен в місяць на сім’ю. Пільг від держави не отримують. Мама розповідає, що справлялись завжди самі. Вистачало на проживання. А от уже коли дізналися про хворобу, постали перед фактом, що грошей на лікування немає, враховуючи вартість ліків та обстежень.
Аркадій вчився в школі олімпійського резерву ім.А.Малюти, як обдарована дитина. Отримував іменну стипендію. Займається грою в шахи. Має І розряд. Готувався до розряду КМС. Брав участь в чемпіонаті України з шах. І ось тепер він веде гру з дуже складним сюжетом. На кону поставлено життя. Під час розмови з Аркадієм , ми підняли тему його хвороби. Він налаштований боротися всіма можливими способами.
Хвороба почалась раптово. Аркадій дуже рухлива дитина, і часто отримував синці та гематоми. Приблизно місяць тому хлопчик сильно вдарився правою ногою. Майже не міг ходити. На місці удару з’явилась гематома та припухлість. Після рентгену вже був попередній діагноз остеосаркома. Отримали направлення до Києва для підтвердження діагнозу та лікування. Встановити діагноз до цього часу майже не вдалось. Аркадію встановили, що це саркома, а який вид ще й досі не відомо. Хлопчику проводять підтримуючу хіміотерапію, для призупинення росту пухлини.
Звертаємось до всіх небайдужих підтримати родину, допомогти матеріально, підтримати морально, поспілкуватись з батьками чи хлопчиком. Він дуже охоче йде на контакт і радіє можливості поспілкуватись з новими людьми.

Реквизити для поповнення карткового рахунку в гривнах:
МФО 322012 ОКПО 09322018 Транзитний рахунок 29242010260011 Ленінградське відділення КМФ АКБ «Укрсоцбанк» . Призначення платежу : для поповнення СКР №26250033004120 Дацько Олександр Іванович.